Ohlasy účastníků KF 2014

Byl jsem naplněn a povzbudilo mě to k životu s Ježíšem. MOC DĚKUJI! A věřím a modlím se ať to nikdy nepřestane.

Dotek Boha pro člověka, což jsem si moc přál. Odpovědi na mé otázky - povzbuzení. Je to skvělé!

Bůh ke mně mluvil na semináři o proroctví a velmi mě to povzbudilo, celkově se mi letos Kristfest líbil asi nejvíc. Musím říct, že ze slov jsem si hodně vzal a bylo to super.

Úžasné požehnané, 100% dotčených mládežníků naší skupiny, včetně vedoucích.

Bůh mi ukázal, že každý den je nádherným darem od něj a nezáleží na okolnostech a podmínkách, protože když je člověk v Boží přítomnosti, tak je každý den dokonalý.

Tento Kristfest jsem neměla nějakou obrovskou a nadpřirozenou zkušenost, ale zato mě Bůh vedl k různým praktickým rozhodnutím a krokům v mém životě. A to si myslím, že bylo i účelem tohoto Kristfestu :).

Prožila jsem nádherné chvíle s Pánem. Úžasný čas v modlitebním stanu. Bůh ke mně mluvil úplně všude a i když ne hned, tak mi odpověděl skrze jiného člověka přesně na co jsem se ptala. Zasáhl mé srdce a dodal mi sílu. Jeho první láska je skvělá. Velice se mi líbilo, že i přes všechny překážky a těžkosti jsme se dokázali sjednotit a bojovat. Díky všem organizátorům bylo to nejlepší! Každý večer originál!

Kristfest hraje důležitou roli v mém duchovním životě, prožil jsem v průběhu jeho existence povolání do služby, zmocnění, osvobozování a uvolňování hlouběji do služby.

Velice kvalitní křest.akce, na kterou čekáme skoro celý rok.

Novinky

harmonogramHarmonogram
Více informací nalezneš zde.

busKyvadlová doprava
Více informací nalezneš zde.

guitarKapely
Toto jsou hlavní kapely.

micŘečníci
Víme jména hlavních řečníků. Seznam se s nimi zde.

posterPlakát ke stažení
Odkaz nalezneš nalezneš zde.

Instagram