Kapely

DIVINE ATTRACTION

DIVINE ATTRACTION

Originální texty, experimentální pop-rock s prvky indie a energická show - to jsou Divine Attraction.

Tato tří členná talentovaná kapela z Los Angeles Vás nadchne vzrušující atmosférou už od prvního večera! Jejich cílem je předat prostřednictvím jejich hudby smysluplné texty, chytlavé melodie a kreativní živou show.

Do jejich posledního alba Let It Rise, vydané roku 2015, se snažili přenést životní zkušenosti v kombinaci s moderní hudbou. Také hráli na celém západním pobřeží USA a tyto vítěze soutěže Battle of the bands si nejspíš pamatujete z projektu EXIT Tour pořádaný v různých městech České republiky.


BCC WORSHIP

BCC WORSHIP

Chválící slovenská kapela, kterou spojuje nejen služba uctívání v církvi Bratislava City Church, ale i radost z kvalitní hudby a nadšení, že patří Bohu. Samotní členové se shodují, že vše vychází ze společné tvorby a vedení Duchem Svatým. Díky autentickému pohledu, jedinečnosti, kreativitě a toho, co prožívají, může vzniknout dílo, které by jeden člověk nevytvořil.

Jejich největší vizí je uctívat Boha srdcem, hudbou a životem.

Vydali 5 alb a nejnovější vyšlo v červenci 2015 s názvem Nádej. Jako kapela za sebou mají vystoupení na několika festivalech jak na Slovensku, tak v zahraničí.


Kapely ON>MY

Onmy

ON>MY je česká mládežnická kapela s obrovským potenciálem, která se nebojí experimentovat a chopit se nových příležitostí. Tito čtyři kluci se rozhodli skládat kvalitní a srozumitelnou hudbu a nabídnout ji lidem. Chtějí chválit Boha, jak nejlépe umí, sdílet naději, šířit povzbuzení a radost. Přirozeně si tvoří přesně to, co chtějí, a po roce fungování nahrávají svou vlastní tvorbu.

Jejich hudba je průsečíkem nově tvořených chval se srozumitelným textem a divoké energie okamžiku.

Novinky

micZáznamy
Poslechněte si nahrávky z festivalu zde.

teamVideo 2017
Zde si můžeš prohlédnout krátký sestřih z letošního Kristfestu.

Instagram