AKTUÁLNÍ INFORMACE

Program začíná ve čtvrtek registrací od 14:00, registrace bude otevřena do 20:00, ale prosíme všechny, aby přijeli do 16:00 - účastníci by přišli o důležitou část programu!! Mezi 12 a 17 hodinou bude probíhat kyvadlová doprava (30 Kč za cestu) - pokud máte zájem o dopravu, napište nám prosím na This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. Festival končí v neděli v 10:30 a také při odjezdu bude kyvadlová doprava fungovat, ale je třeba se dopředu přihlásit na tentýž mail!! Děkujeme.

Vítejte na stránkách festivalu Kristfest Young!

Pogram ke stažení

Program ke stažení v PDF nalezneš zde

UŽ JE TO TADY!!! Přípravy na druhý ročník festivalu Kristfest Young jsou v plném proudu. Byli jsme nadšení reakcí dětí a vedoucích po skončení loňského festivalu. Viděli jsme mladé lidi, kteří si užívají koncerty a soutěže, chvíle s Bohem, jak se zajímají o témata, která jsou aktuální v jejich životech a také jsme viděli, jak Bůh v jejich životech jedná. To nás utvrdilo v tom, že má smysl pokračovat dál. Proto s radostí připravujeme další ročník tohoto festivalu. A je se na co těšit. Letošní téma je: GENERACE Z - NEBUĎ ZOMBIE. Nebuďme jak zombíci, kteří jdou bezhlavě kupředu nehledě na okolí, zajímejme se o druhé, navazujme vztahy. Očekávejte více seminářů na různá témata, rozdělení na starší a mladší, budou nové kapely, nová témata, více jídla a spoustu zábavy :)

A kdy že bude další ročník?

Datum: 27.-30. července 2017

Místo: Immanuel - Dlouhý/Slavíkov

Ještě nemáš toto datum v kalendáři? Tak teď je ten správný čas si to doplnit. Přejeme vám statečné přežití školního roku a těšíme se na vás!!!

za tým Štěpán Beran

Novinky

guitarKapely
Více informací nalezneš zde.

guitarHarmonogram
Více informací nalezneš zde.

micŘečníci
Více informací nalezneš zde.

posterPlakát ke stažení
Více informací nalezneš zde.

registrationSpuštění registrace
Více informací nalezneš zde.

Sponzoři

Přeprava hlavního stanu a vybavení

silesia_trans